Zapewnij swojemu Fiatowi język polski w nawigacji

Zapewnij swojemu Fiatowi język polski w nawigacji

Choć Fiat jest marką, która wywodzi się z Włoch, wrósł tak bardzo w naszą motoryzacyjną kulturę, że kupując wybrany model, nie spodziewamy się w nim obcojęzycznego menu czy lektora nawigacji. Rzeczywiście, w wielu Fiatach spotykamy się z oprogramowaniem w języku polskim. Niekiedy jednak zdarza się, że nabędziemy auto tego producenta z fabryczną nawigacją w obcym języku. Czy w takiej sytuacji możliwe jest zaimplementowanie języka polskiego do oryginalnego oprogramowania? Na szczęście tak.

Nawigacja Fiata po polsku

Co więc należy zrobić, jeśli już po nabyciu auta okaże się, że fabryczna nawigacja naszego samochodu „mówi” wyłącznie po włosku, angielsku, francusku czy niemiecku? Albo w trakcie negocjacji przy kupnie jedyną wadą oglądanego samochodu będzie właśnie obcojęzyczne menu? Przecież nawet jeśli swobodnie mówimy po angielsku czy niemiecku, znacznie wygodniej i przede wszystkim bezpieczniej, jest korzystać z własnego, ojczystego języka.

Jeśli znajdziemy się w sytuacji, kiedy nasz samochód wyposażony został co prawda w nawigację fabryczną, jednak obcojęzyczną, warto zgłosić się do firmy Fabryczne.pl, która od 2003 r. zajmuje się tłumaczeniem fabrycznych nawigacji wielu marek samochodów. Ich motto, będące jednocześnie misją firmy brzmi niezwykle wymownie: „Uczymy Auta Polskiego”.

W Fabryczne.pl, specjaliści przeprowadzą tłumaczenie nawigacji Fiata na język polski, a my, po zakończeniu przez nich prac, będziemy czerpać większą przyjemność z jazdy naszym autem, komunikując się z nim po polsku. Zainteresowani powinni zapoznać się z ofertą dla Fiatów: https://fabryczne.pl/pl/catalog/FIAT.

Nawigacja samochodowa Fiata po polsku

Firma Fabryczne.pl oferuje nie tylko profesjonalne tłumaczenie nawigacji Fiata (menu w języku polskim wraz z polskim lektorem), ale również wyposażenie jej w:

  • najnowszą mapę Polski;
  • najnowszą mapę innych krajów europejskich (wyjeżdżając za granicę, nie musimy wgrywać map Europy);
  • sterowanie głosowe dla wybranych pojazdów.

Tłumaczenie obejmuje wszystkie elementy menu, również opcje kontroli systemów samochodu takie jak sterowanie klimatyzacją, wyświetlaczem czy radiem. Obecnie w ofercie firmy dostępna jest nawigacja Fiata:

Fiat Uconnect 6.5N dla modeli Fiat 500 X (roczniki 2013 – 2017) oraz Fiat 500 L (roczniki 2013 – 2017); Fiat Uconnect 8.4N dla modelu Fiat Freemont (roczniki 2013 – 2017). Fabryczne.pl gwarantuje swoim Klientom nie tylko tłumaczenie obcojęzycznego menu na polski, ale także aktualizację oprogramowania oraz serwis urządzenia. Dodatkowo, w wybranych modelach Fiata możliwe jest uruchomienie nawigacji nawet wówczas, gdy samochód nie jest w nią wyposażony fabrycznie.

Tagi:

Komentarze

Napisz Komentarz